Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi
Po vašoj želji..

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 42 dana Juni 14th 2012, 23:00
Zadnje teme
» Ja
Ljubavne SMS poruke EmptyNovembar 10th 2018, 21:49 od Sheprtlja

» Koliko vam je stalo do seksa?
Ljubavne SMS poruke EmptyAvgust 28th 2016, 21:31 od max_spy

» Šta trenutno slušate?
Ljubavne SMS poruke EmptyMaj 8th 2016, 20:16 od max_spy

» Predstavite se
Ljubavne SMS poruke EmptyNovembar 8th 2015, 15:17 od max_spy

» Pesma koja vas podseća na nekoga
Ljubavne SMS poruke EmptySeptembar 20th 2015, 13:34 od max_spy

» Ocenite avatar osobe iznad vas..
Ljubavne SMS poruke EmptyJuli 22nd 2015, 19:33 od max_spy

» Kaladont
Ljubavne SMS poruke EmptyApril 14th 2015, 13:41 od promaja

» Poručite nešto našim gostima
Ljubavne SMS poruke EmptyApril 14th 2015, 13:31 od promaja

» Pogodite ko će pisati posle vas
Ljubavne SMS poruke EmptyApril 14th 2015, 13:28 od promaja

Naj bolji poslanici
Neuhvatljiva (12661)
Ljubavne SMS poruke I_vote_lcapLjubavne SMS poruke I_voting_barLjubavne SMS poruke I_vote_rcap 
zana (5038)
Ljubavne SMS poruke I_vote_lcapLjubavne SMS poruke I_voting_barLjubavne SMS poruke I_vote_rcap 
Sheprtlja (3651)
Ljubavne SMS poruke I_vote_lcapLjubavne SMS poruke I_voting_barLjubavne SMS poruke I_vote_rcap 
blesawa_ (3456)
Ljubavne SMS poruke I_vote_lcapLjubavne SMS poruke I_voting_barLjubavne SMS poruke I_vote_rcap 
BiljaM (3451)
Ljubavne SMS poruke I_vote_lcapLjubavne SMS poruke I_voting_barLjubavne SMS poruke I_vote_rcap 
Sanj@lica (2049)
Ljubavne SMS poruke I_vote_lcapLjubavne SMS poruke I_voting_barLjubavne SMS poruke I_vote_rcap 
dunda (1735)
Ljubavne SMS poruke I_vote_lcapLjubavne SMS poruke I_voting_barLjubavne SMS poruke I_vote_rcap 
*So Different* (1692)
Ljubavne SMS poruke I_vote_lcapLjubavne SMS poruke I_voting_barLjubavne SMS poruke I_vote_rcap 
Bludni Sin (411)
Ljubavne SMS poruke I_vote_lcapLjubavne SMS poruke I_voting_barLjubavne SMS poruke I_vote_rcap 
promaja (363)
Ljubavne SMS poruke I_vote_lcapLjubavne SMS poruke I_voting_barLjubavne SMS poruke I_vote_rcap 
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Ljubavne SMS poruke

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 9th 2011, 16:47

Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 9th 2011, 16:49

Život je jedan i neponovljiv, i iz tog razloga treba živeti, živeti i u životu uživati. Jednom se živi iz tog razloga treba da se VOLIMO, VOLIMO, VOLIMO I SAMO VOLIMO!
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 10th 2011, 00:09

Želim da jutra dočekujemo u dvoje, da nam se usne poljupcem spoje, da delimo i dobro i zlo, jer znam da ti želiš isto to... Da delimo tugu i radost, da zajedno dočekamo starost. Želim te za vremena dobra i zla, da budemo jedno drugom ljubav najveća, da budem tvoj anđeo, a ti moja sreća. Želim da naš život iz snova stvorimo, pa da nam svi zavide koliko se volimo...
Nazad na vrh Ići dole
zana
VIP
VIP
zana


Ženski Blizanci Broj poruka : 5038
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 59
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 10th 2011, 19:03

sunce sija ki tepsija
jbte zivot bash te volim
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 13th 2011, 00:53

Ako sam daleko ne znači da Te ne volim, ako Te čekam znači da si mi sve na svetu, doćiću po Tebe, uhvatiću Te u letu i zauvek živeti u našem svetu!
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 13th 2011, 00:57

Ja ću Tebe noćima sanjati, Tvoje ime nečujno dozivati, Ti si vizija mog sna, dušo moja daleka. Oči moje traže Te, usne zovu Te, dođi molim Te jer ludo volim te...
Nazad na vrh Ići dole
miki
Friend
Friend



Broj poruka : 240
Datum upisa : 01.08.2010

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 13th 2011, 00:58

Upisi srce moje ime,neka te vodi kroz snove moje,neka te cuva od svake boli,neka za tvoju ljubav moli i neka ti kaze da samo tebe voli !!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 13th 2011, 00:59

Dok noću kiša pada, sanjam Te… Dok vetar odlazi u daljinu, želim Te… Dok gledam zalazak sunca, čekam Te… Dok moje srce kuca, volim Te…
Nazad na vrh Ići dole
miki
Friend
Friend



Broj poruka : 240
Datum upisa : 01.08.2010

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 13th 2011, 01:03

Snegovi beli opet veju,vetar sa planine oluju sprema,srecni se ljudi ulicom smeju,al tvoje rukke pod mojom nema :(((((
Nazad na vrh Ići dole
miki
Friend
Friend



Broj poruka : 240
Datum upisa : 01.08.2010

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 13th 2011, 01:07

Cudno je koliko je zivot prazan.....kad jedna osoba nije tu....ili kad zivis medju toliko ljudi....a mislis,mislis samo na nju !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
zana
VIP
VIP
zana


Ženski Blizanci Broj poruka : 5038
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 59
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 13th 2011, 11:32

Zivot je jedan i neponovljiv, i iz tog razloga treba zivet ziveti i u zivotu uzivat. Jednom se zivi iz tog razloga treba da se VOLIMO, VOLIMO, VOLIMO I SAMO VOLIMO !
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 14th 2011, 04:00

Stazom ljubavi naše nikad nemoj poći, nemoj me vise čekati, više ti neću doći. Ono što je nekad gorelo više se upaliti neće, ono što te je volelo više te voleti neće. Da te volim nisi primetio, da mi pokloniš ljubav nisi se setio. Za ono prvo - potrebno je znanje, a za ovo drugo nemaš OPRAVDANJE!!!
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 14th 2011, 04:02

Sipaj mi pesak u oči - VIDEĆU,
Napravi mi žive rane - PREŽIVEĆU,
Slomi mi srce -VOLECU,
Oduzmi mi sebe - al me prvo nauči da živim bez TEBE...
Nazad na vrh Ići dole
zana
VIP
VIP
zana


Ženski Blizanci Broj poruka : 5038
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 59
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 14th 2011, 09:55

Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 17th 2011, 02:48

Sad sam daleko od tebe ja, polako mi misli odlaze u san.
Miris ledene ruže mozak mi ludi, kad pomislim na tebe srce mi žudi.
Ledeni breg na veče se topi, a rosa ujutru kroz kosu se stopi.
Da li tebe sanjam, ne znam, jer svaki moj trenutak za tebe je vezan, ove reči ko da ne postoje, jer si samo ti deo moje boje, a o tebi da mislim ne mogu, jer neko drugi oboriće me s nogu.
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 17th 2011, 02:49

Oprosti mojim očima što traže pogled tvoj, oprosti mojim usnama što žele dodir tvoj, i poslednje što te molim oposti mi što te volim...!


Poslednji izmenio Neuhvatljiva dana Januar 17th 2011, 02:53, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 17th 2011, 02:53

Ako postoji radost onda je to susret s tobom...
Ako postoji bol onda je to život bez tebe...
Ako postoji neko koga želim onda si to ti!
Nazad na vrh Ići dole
zana
VIP
VIP
zana


Ženski Blizanci Broj poruka : 5038
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 59
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 17th 2011, 10:00

Ti mozes drugoj u zagrljaj pasti i drhtati poput morske pjene,ali kad budes na vrhuncu strasto gledat ces nju a vidjeti mene:......<3
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 21st 2011, 19:10

Ljubav je kao Delfin što se obasjan mesečinom, kupa u beskrajnoj toplini tvojih očiju i zato nikad, nikad ih nemoj sklopiti. Delfini umiru u tami.
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 21st 2011, 19:12

Nedostaješ mi jako, Tvoji poljupci i Tvoj zagrljaj. Nedostaje mi Tvoj osmeh i Tvoj pogled. Ne zaboravi na mene tamo daleko i vrati se brzo.
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 21st 2011, 19:13

Ima 7 svetskih čuda, 6 kontinenata, 5 krakova zvezde, 4 lista deteline, 3 svetska okeana, 2 oka... ali samo 1 si ti!
Nazad na vrh Ići dole
zana
VIP
VIP
zana


Ženski Blizanci Broj poruka : 5038
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 59
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 23rd 2011, 00:52

Ako pozelis srce ja cu ti ga dati, ako pozelis drugaricu uz tebe cu stati, ako pozelis san kroz snove cu ti proci, a ako ja pozelim tebe hoces li doci?
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 28th 2011, 20:11

Ako ikada ikome uspe da napiše ledom tvoje ime na suncu, priznaću da te voli više od mene...
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 28th 2011, 20:12

Nije mi bitno gde si ti a gde sam ja, nije mi bitna ova daljina između nas, bitno je da si tu gde trebaš biti - duboko u mom srcu!
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke EmptyJanuar 28th 2011, 20:25

Od tvog osmeha sunce se skriva, od tvog dodira led se topi, od tvog pogleda tama se pretvara u prelepi san. Ma šta još da pričam kad mi nedostaješ svaki dan.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ljubavne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne SMS poruke   Ljubavne SMS poruke Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljubavne SMS poruke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ljubav i sex :: Ljubav-
Skoči na: