Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi
Po vašoj želji..

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 42 dana Juni 14th 2012, 23:00
Zadnje teme
» Ja
Tračarica... - Page 2 EmptyNovembar 10th 2018, 21:49 od Sheprtlja

» Koliko vam je stalo do seksa?
Tračarica... - Page 2 EmptyAvgust 28th 2016, 21:31 od max_spy

» Šta trenutno slušate?
Tračarica... - Page 2 EmptyMaj 8th 2016, 20:16 od max_spy

» Predstavite se
Tračarica... - Page 2 EmptyNovembar 8th 2015, 15:17 od max_spy

» Pesma koja vas podseća na nekoga
Tračarica... - Page 2 EmptySeptembar 20th 2015, 13:34 od max_spy

» Ocenite avatar osobe iznad vas..
Tračarica... - Page 2 EmptyJuli 22nd 2015, 19:33 od max_spy

» Kaladont
Tračarica... - Page 2 EmptyApril 14th 2015, 13:41 od promaja

» Poručite nešto našim gostima
Tračarica... - Page 2 EmptyApril 14th 2015, 13:31 od promaja

» Pogodite ko će pisati posle vas
Tračarica... - Page 2 EmptyApril 14th 2015, 13:28 od promaja

Naj bolji poslanici
Neuhvatljiva (12661)
Tračarica... - Page 2 I_vote_lcapTračarica... - Page 2 I_voting_barTračarica... - Page 2 I_vote_rcap 
zana (5038)
Tračarica... - Page 2 I_vote_lcapTračarica... - Page 2 I_voting_barTračarica... - Page 2 I_vote_rcap 
Sheprtlja (3651)
Tračarica... - Page 2 I_vote_lcapTračarica... - Page 2 I_voting_barTračarica... - Page 2 I_vote_rcap 
blesawa_ (3456)
Tračarica... - Page 2 I_vote_lcapTračarica... - Page 2 I_voting_barTračarica... - Page 2 I_vote_rcap 
BiljaM (3451)
Tračarica... - Page 2 I_vote_lcapTračarica... - Page 2 I_voting_barTračarica... - Page 2 I_vote_rcap 
Sanj@lica (2049)
Tračarica... - Page 2 I_vote_lcapTračarica... - Page 2 I_voting_barTračarica... - Page 2 I_vote_rcap 
dunda (1735)
Tračarica... - Page 2 I_vote_lcapTračarica... - Page 2 I_voting_barTračarica... - Page 2 I_vote_rcap 
*So Different* (1692)
Tračarica... - Page 2 I_vote_lcapTračarica... - Page 2 I_voting_barTračarica... - Page 2 I_vote_rcap 
Bludni Sin (411)
Tračarica... - Page 2 I_vote_lcapTračarica... - Page 2 I_voting_barTračarica... - Page 2 I_vote_rcap 
promaja (363)
Tračarica... - Page 2 I_vote_lcapTračarica... - Page 2 I_voting_barTračarica... - Page 2 I_vote_rcap 
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Tračarica...

Ići dole 
+4
zana
Neuhvatljiva
BiljaM
Sheprtlja
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Sheprtlja
Lost in space
Lost in space
Sheprtlja


Muški Škorpija Broj poruka : 3651
Datum upisa : 29.07.2010
Godina : 53
Lokacija : Somewhere in universe

Tračarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Tračarica...   Tračarica... - Page 2 EmptyJanuar 12th 2011, 14:21

First topic message reminder :

Ćaskanje uz kaficu..
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
BiljaM
Moderator
Moderator
BiljaM


Ženski Broj poruka : 3451
Datum upisa : 30.07.2010
Lokacija : Tu negde

Tračarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračarica...   Tračarica... - Page 2 EmptyFebruar 17th 2011, 18:34

Džesika Alba preko Fejsbuka obelodanila da čeka drugo dete


Tračarica... - Page 2 Alba%201%20unutra


Glumica Džesika Alba je preko Fejsbuka obavestila svoje prijatelje da će njena ćerka Onor dobiti sestru ili brata. Dugo me nije bilo na Fejsu pa sam vam odlučila da otkrijem radosnu vest kako je ne biste čuli od nekog drugog. “Moja kći Onor postaće starija sestra. Trudna sam. Keš i ja smo presretni zbog prinove pa smo vam odmah hteli javiti”, napisala je Džesika. Glumičina dvogodišnja kći Onor koju ima Kešom Vorenom morala
je na dijetu, jer Džeika smatra da je predebela za njen uzrast.
Zabranila joj je slatkiše. Stroga mama Džesika i njen suprug reditelj Keš venčali su se mesec dana pre rođenja njihove kćerke Onor.
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Tračarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračarica...   Tračarica... - Page 2 EmptyFebruar 21st 2011, 19:19

Dvor: Ušla Vendi!
Dvorsko zdanje u Šimanovcima postalo je bogatije za još jednog učesnika! Folk pevačica Vesna Vukelić Vendi uselila se u dvorac, gde će boraviti sve dok je publika ne izbaci, za razliku od Bokija 13 i Miloša Bojanića, koji su u ulozi specijalnih gostiju. Nova takmičarka je rekla da će dati sve od sebe da razmrda atmosferu u kući i napravi šou!


Kada je ušla unutra, sa svima se srdačno pozdravila, osim sa Milošem Bojanićem i Majom Nikolić. Oni su sedeli na prestolu, bledo gledali šta se dešava i sve vreme nešto šaputali... Po svemu sudeći, Vendi će svoj prvi okršaj upravo imati sa njima...

Tračarica... - Page 2 Vendi4

Em ne pratim, em se zgrozim kad god pročitam ovako nešto. gun
Nazad na vrh Ići dole
BiljaM
Moderator
Moderator
BiljaM


Ženski Broj poruka : 3451
Datum upisa : 30.07.2010
Lokacija : Tu negde

Tračarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračarica...   Tračarica... - Page 2 EmptyFebruar 22nd 2011, 15:16

Haha..sad će tek da lete flaše Tračarica... - Page 2 29824
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Tračarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračarica...   Tračarica... - Page 2 EmptyFebruar 28th 2011, 23:34

BiljaM ::
Haha..sad će tek da lete flaše Tračarica... - Page 2 29824

I čaše i flaše i perje grupnjak
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Tračarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračarica...   Tračarica... - Page 2 EmptyFebruar 28th 2011, 23:41

Porodica Kovač u svađi zbog "Evrosonga"?!

Aleksandra navodno besna što neće predstavljati Srbiju na "Evroviziji" u Nemačkoj!


Izbor za našeg predstavnika za "Evrosong" navodno je izazvao netrpeljivost među članovima porodice Kovač. Kako prenosi dnevna štampa, Aleksandra Kovač je veoma besna na svoju sestru što je u Nemačku poslala "tamo neku Ninu", jer je pevačica sebe videla na ovom takmičenju.



- Kornelije i Kristina su se potrudili da im pesme budu neozbiljne, jer su mislili da će tako prednost dati Aleksandrinoj numeri. Niko nije očekivao da će Kristinina pesma, koju peva nepoznata Nina Radojčić, pobediti - otkriva "Kurir".



Zanimljivo je da je najmlađa sestra Kovač, Anja, na "Fejsbuku" otvoreno agitovala za Aleksandrinu pobedu:
- Ljudi, obavezno glasajte za Aleksandru - napisala je Anja na svom profilu, pa je post obrisala kad je pobedila numera "Čaroban".

Tračarica... - Page 2 Kovac
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Tračarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračarica...   Tračarica... - Page 2 EmptyFebruar 28th 2011, 23:47

RAZVODE SE JELENA KARLEUŠA I DUŠKO TOŠIĆ?!

Kako piše nedeljnik Kontra, Jelena Karleuša Tošić će uskoro postati ponovo samo JK, jer je njen brak sa fudbalerom Duškom Tošićem odavno u krizi. Navodno je pitanje trenutka kada će uslediti definitivni razlaz, a brak koji je pevačica sklopila sa njim pre tri godine na vidovdan, će svoj epilog naći na sudu.

Tračarica... - Page 2 Jk

Ono što se navodi u ovom nedeljniku u kratkim crtama se može svrstati u sledeće: JK je postala opsesivna i kontroliše svaki Duškov pokret. Navodno ne može da izađe u grad sa društvom, jer zna da će ga JK naribati kod kuće što švrlja. No i Dušku manjka samopouzdanja te i on pomno prati svaki Jelenim pokret, rešen da je uhvati na delu, odnosno u činu preljube, što bi bio definivan udar njihovom braku. Duško takođe komentariše druge devojke i sam nije u potpunosti posvećen braku i zajedničkom životu, a kad mu neko spomene Jelenu, postaje mrzevoljan i menja temu.

Iako se priča da Divna ne dozvoljava Jeleni da se razvede zbog dece, autori ovog teksta završavaju članak rečima "da nije ni prva ni poslednja koja se razvela, a imala decu u braku". Ne sumnjamo da će se Karleuša uskoro oglasiti i saopštiti - Da li je pukla tikva?!

oči
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Tračarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračarica...   Tračarica... - Page 2 EmptyFebruar 28th 2011, 23:50

NATAŠA NOLETU POSVETILA NOVI SINGL!?

Stihovi numere govore o ženi koja mora da krije svoju ljubav prema muškarcu koji je mlađi od nje.

Tračarica... - Page 2 19625

Tako je i Nataša Bekvalac svoja osećanja prema Novaku Đokoviću otpevala u stihovima: „I razmišljam samo/da nisi tako mlad/pa krijem želju/kao što zveri kriju trag“.

Numera, koja će se pojaviti na njenom novom albumu „Ne valjam“, nazvana je (gle, čuda!) „Mrlja“ (u životu?!), a specijalno za nju napisao ju je Dragan Brajović. Zna kum šta joj je na srcu!

- Puno će se polemisati o toj pesmi zbog novinskih napisa koji su pratili Natašu u poslednje vreme - naglasio je Braja, aludirajući na tekstove o ljubavnoj aferi novosadske barbike i drugog reketa sveta.

Na sve ovo, Bekvalčeva pokušava da ostane zagonetna. Niti priznaje, niti demantuje.
- Jedino što mogu da kažem je da sam kao nikad do sada bila iskrena. Slušala sam isključivo svoje srce. Neka pesme govore umesto mene. A ljudi kao ljudi, uvek će pričati ono što njima odgovara i mojim životom ispirati usta. Neka muzika govori - poručila je Nataša.
Nazad na vrh Ići dole
Neuhvatljiva
Moderator
Moderator
Neuhvatljiva


Ženski Rak Broj poruka : 12661
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Tračarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračarica...   Tračarica... - Page 2 EmptyFebruar 28th 2011, 23:58

HJU HEFNER SE ŽENI TREĆI PUT U 84. GODINI!

Hju Hefner (84) osnivač magazina "Plejboj" poklonio je verenički prsten devojci sa duplerice, Kristal Haris (24), na Badnje veče, javljaju svetski mediji.

Tračarica... - Page 2 103613_hju-hefner-afp_f

Vlasnik imperije "Plejboj", kome je ovo treći brak, napisao je na "Tviteru": "Kada sam Kristal dao prsten, ona je briznula u plač. Ovo je najlepši božićni vikend koga se sećam".

Na ovu vest mnogi su se pitali da li je u pitanju samo božićni poklon. Međutim, Hefner je potvrdio: "Da, Kristal sam dao verenički prsten. Nisam hteo da pravim neku misteriju oko toga. Silno želim da se oženim njome".

Vlasnik "Plejboja" se, inače, razveo po drugi put ove godine, od Kimberli Konrad, takođe devojke sa duplerice.

Hju Hefner, koji je osnovao "Plejboj" 1953. godine, prvi put se oženio svojom veliko ljubavi sa koledža, Mildred Vilijams, ali su se razveli 1959.
Nazad na vrh Ići dole
BiljaM
Moderator
Moderator
BiljaM


Ženski Broj poruka : 3451
Datum upisa : 30.07.2010
Lokacija : Tu negde

Tračarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračarica...   Tračarica... - Page 2 EmptyMart 3rd 2011, 13:26

Bokija 13 proteruju do kraja nedelje u Skoplje

BEOGRAD - Bojan Jovanovski, javnosti poznat
kao Boki 13 i učesnik nekoliko rialitija, inače državljanin Makedonije, juče je sa 10.000 dinara kažnjen zbog neprijavljenog boravka u Srbiji, asudija za prekršaje odlučio je da u naredna tri dana on bude i deportovan iz naše zemlje.
Tračarica... - Page 2 121185_1028-boki-foto-n-milosevic_f
Kako saznajemo, Jovanovskog je juče pre podne na Dedinju zaustavila patrola i zatražila njegova dokumenta. Međutim, nije imao potvrdu da je prijavio boravak u Srbiji, pa je, prema saznanjima “Blica”, odveden u Upravu za strance PU za grad Beograd u Savskoj ulici.
Nazad na vrh Ići dole
Blanka

Blanka


Ženski Broj poruka : 58
Datum upisa : 21.01.2011

Tračarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračarica...   Tračarica... - Page 2 EmptyMart 7th 2011, 00:32

E neka ide daleko mu lepa kuca pismo
Nazad na vrh Ići dole
M&D2

M&D2


Ženski Broj poruka : 78
Datum upisa : 17.03.2013

Tračarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračarica...   Tračarica... - Page 2 EmptyDecembar 26th 2013, 22:26

a ovdje mi se mi zemske jel trebale istracati  cool aj da vidim kako i to hoda  moj si
Nazad na vrh Ići dole
Zare74

Zare74


Muški Blizanci Broj poruka : 15
Datum upisa : 24.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Bgd

Tračarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračarica...   Tračarica... - Page 2 EmptyDecembar 26th 2013, 22:32

Ja sam čuo da je damica redovno neobrijana i brkata.
Nazad na vrh Ići dole
damica

damica


Ženski Broj poruka : 55
Datum upisa : 25.12.2013

Tračarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračarica...   Tračarica... - Page 2 EmptyDecembar 27th 2013, 11:53

hehe
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tračarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračarica...   Tračarica... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tračarica...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Društvo :: Ženski kutak-
Skoči na: